Слухати

Рада не включила до порядку денного скасування е-декларацій для громадських активістів / Новини на Громадському радіо

Рада не включила до порядку денного скасування е-декларацій для громадських активістів

03 квітня 2018 - 12:19
Парламент перейшов до розгляду президентського законопроекту, який стосується відкритості інформації про фінансування діяльності ГО

Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект про скасування електронних декларацій для громадських антикорупційних активістів. Про це повідомляє «Українська правда».

 Андрій Парубій кілька разів закликав депутатів підтримати включення законопроекту до порядку денного, апелюючи до позиції міжнародних партнерів та публічної позиції окремих депутатів. Однак під час голосування не вистачило голосів.

Після цього парламент почав розгляд внесеного раніше президентського законопроекту про декларування громадських активістів, Він стосується відкритості інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги, а також законопроекту щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій осіб.

Нагадаємо, перед засіданням парламенту законопроект про відміну е-декларування не зміг розглянути комітет з питань запобігання і протидії корупції через відсутність кворуму.

Розгляд цього законопроекту відкладали вже двічі. Єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган критикував керівництво України у зв’язку з невиконанням зобов’язання скасувати обов’язкове електронне декларування для громадських активістів.

Читайте такожЧастина антикорупційних активістів не будуть подавати е-декларації, — активіст Антон Марчук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+