Слухати

На Чернігівщині та Сумщині підтопленими залишаються десятки будинків (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

На Чернігівщині та Сумщині підтопленими залишаються десятки будинків (ФОТО, Відео)

03 квітня 2018 - 09:36
Рятувальники зазначають, що вода почала спадати

 

 

На Сумщині та Чернігівщині у зв’язку із таненням снігів підтопленими залишаються будинки та домашні господарства. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

На Сумщині у м.  Охтирка залишається підтопленими 98 (було 400) домогосподарств та 4 (було 25) житлових будинків, зазначається у повідомленні. З цих територій тимчасово виселено 65 осіб (з них 4 людини похилого віку знаходяться в лікарні).

У  Чернігові підтопленими залишаються 129 (було 144) домогосподарств, у селі Новоселівка — 5 (було 20), у селі Старий Білоус — 50 домогосподарств.

«Всього за добу підрозділами ДСНС відкачано 6 тис. 954 м. куб. води. На р. Дунай – м. Вилкове рівень води становить 160 см (зменшення за добу на 15 см)», — зазначається у повідомленні.

Рятувальники повідомляють також про зниження рівня води на всіх підтоплених територіях.

Водночас, за даними Укргідрометцентру, найближчими днями загроза підтоплення у зв’язку з високим рівнем води у річках зберігається.

«3-6 квітня очікується продовження розвитку весняного водопілля з подальшим підйомом рівнів води: на лівих притоках Середнього Дніпра 0,6-1,0 м з виходом води на заплаву (Сумська, Полтавська, Дніпропетровська обл.); на рiчках басейну Прип’ятi на 0,1-0,5 м з подальшим затопленням заплавних територiй та початкового затоплення окремих господарських споруд у Ратнiвському районі Волинської обл.; На р. Дунай, м. Вилкове (Одеська обл.) зберігатимуться небезпечні рівні води в межах 160-170 см. На Закарпатті очікується формування максимальних рівнів чергової хвилі водопілля з підйомом рівнів води над поточними відмітками без негативних наслідків. На річках Луганської обл. очікується подальший підйом рівня води на 0,3-0,8 м за добу та збільшення шару води на заплавах річок. Можливе підтоплення населених пунктів близько розташованих до р. Деркул», — зазначено у повідомленні.

Як повідомляло Громадське радіо, у трьох селах Луганської області може скластися надзвичайна ситуація у зв’язку з паводками.

Читайте також: Вода покрила 20% міста Вилкове на Одещині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+