Слухати

У Києві проходить «Марш проти олігархів» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві проходить «Марш проти олігархів» (ФОТО)

03 квітня 2018 - 11:20
Організатори - партія «Свобода», «Національний корпус» та «Правий сектор»

 

 

У Києві націоналістичні організації проводять «Марш проти олігархів». Акція почалася біля на площі біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, учасники ідуть колоною під Верховну Раду, Кабінет Міністрів та Адміністрацію президента.

Активісти вимагають ухвалити «Антиолігархічний пакет докорінних перетворень». В акції бере участь кілька тисяч людей.

Учасники маршу тримають портрети загиблих в АТО та на Майдані, скандують «Слава Україні», «Слава нації», «Люстрація», «Наведіть порядок».

На брифінгу перед початком маршу голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив про компроментацію учасників акції з боку влади.

«Вони почали поширювати різноманітну маячню про те, що ми популісти, що ми поширюємо різні лівацькі теми, мало що не те, що ми є комуністами», - сказав Тягнибок.

Він заявив також про два напрямки антиолігархічних законів -  економічний і політичний.

«Економічний — це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, це закони про введення податку на розкіш, про введення прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств, унемоджливлення приватизації землі сільскогосподарського призначення тощо. Політичний блок — це закон про імпічмент президента, про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканості, закон про прозору процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів. Це закон про нове виборче право — за пропорційною системою за відкритими списками», — повідомив Тягнибок.

У зв’язку з ходою у центрі Києва перекритий рух на вулицях Грушевського, Шовковичній та Арсенальній.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+