Слухати

Комітет ВР радить скасувати е-декларування для громадських активістів / Новини на Громадському радіо

Комітет ВР радить скасувати е-декларування для громадських активістів

04 квітня 2018 - 17:36
Законопроектами пропонується звільнити від подання декларацій антикорупційних громадських активістів

Комітет Верховної ради України з питань запобігання і протидії корупції рекомендував Раді ухвалити законопроекти щодо скасування е-декларування для громадських активістів.

Зокрема комітет рекомедує Раді підтримати законопроекти 8209-1 та 8209, передає РБК.

Законопроектами №8209, внесеним народними депутатами фракції «Батьківщина», та №8209-1, ініціатором якого є, зокрема, Голова ВР Андрій Парубій, пропонується звільнити від подання декларацій антикорупційних громадських активістів. Окрім того, пропонується звільнити їх від юридичної відповідальності за неподання декларацій.

Читайте також: Зобов’язати громадські організації подавати е-декларації – помста депутатів, — Дрік

23 березня 2017 року Верховна Рада проголосувала в другому читанні і в цілому за законопроект №6172, зобов’язавши членів громадських організацій із 2018 року подавати електронні декларації.

28 березня єврокомісар із питань політики сусідства Йоганнес Ган розкритикував українську владу за те, що обов’язкового електронного декларування активістів не скасували.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+