Слухати

Україна готова обміняти 23 росіян на своїх політв’язнів в РФ, - Геращенко / Новини на Громадському радіо

Україна готова обміняти 23 росіян на своїх політв'язнів в РФ, - Геращенко

04 квітня 2018 - 18:31
Тепер українська сторона очікує відповідь з боку Росії

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську заявила про готовність обміняти 23 росіян на своїх політв’язнів в Російській Федерації. 

Про це повідомила Facebook перша заступниця голови Верховної Ради, представниця України у підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко.

«Під час засідання гуманітарної групи і на ТКГ в Мінську українська сторона висловила позицію про готовність передати РФ 23 росіян, що знаходяться в українських тюрмах за злочини проти суверенітету і територіальної цілісності України, за злочини, пов‘язані з війною, в обмін на українських політв‘язнів, що утримуються в тюрмах РФ», — написала вона.

За словами Геращенко, тепер українська сторона очікує реакції і відповіді Росії на ці ініціативи.

Також Геращенко повідомила, що ключовими питаннями в Мінську на сьогоднішній зустрічі були питання безпеки, щоденного порушення іншою стороною пасхального перемир‘я і нового етапу звільнення заручників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+