Слухати

Вакарчук прямо не сказав, що йде у президенти, - журналістка про відкриту лекцію співака / Новини на Громадському радіо

Вакарчук прямо не сказав, що йде у президенти, - журналістка про відкриту лекцію співака

04 квітня 2018 - 22:36
На відкритій зустрічі у Києво-Могилянській академії Святослава Вакарчука запитували про президентські амбіції

На відкритій зустрічі у Києво-Могилянській академії співак Святослав Вакарчук прямо не говорив про те, що йде у президенти, однак натяки були.

Про це розповіла журналістка Громадського радіо Ірина Соломко, яка побувала на зустрічі.

«Святослав почав із рейтингу. Що він з’явився у соцопитуваннях як кандидат у президенти, хоча і не робив відповідних заяв. Натяком звучало, що він готовий вже до цього», — розповіла журналістка.

Як пише у Facebook Христина Морозова, Святослав заявив, що не просив себе включати у політичні рейтинги. 

«Вільний переказ відповіді Святослава Вакарчука про президентство: Не в прізвищі справа, не я включав себе в рейтинги, з жодним олігархом, бізнесменом не говорив про такі речі. Я радий, що сьогодні мене не можна назвати політиком, але я не буду стояти осторонь від ключових процесів в державі», — пише Христина.

 

23 січня фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва й соціологічної служби Центру Разумкова презентували опитування, згідно якого дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів. «У відкритому питанні (респонденти самі називали прізвища) найчастіше були названі: Святослав Вакарчук, Євген Мураєв, Вадим Рабінович, Володимир Зеленський, проте й ці прізвища називали 12% населення», — йдеться у результатах опитування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+