Слухати

Майстер-клас від Тетяни Трощинської «Маніпуляції vs Переговори. Як виграти більше?»  / Новини на Громадському радіо

Майстер-клас від Тетяни Трощинської "Маніпуляції vs Переговори. Як виграти більше?"

05 квітня 2018 - 11:12
20 квітня з 19:00 до 21:00 в коворкінгу Freud House (Київ, вул.Костянтинівська, 21)

Редакторка Громадське радіо, журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» Тетяна Трощинська поділиться своїм досвідом: 
 — Чи завжди маніпуляції є частиною переговорів? 
 — Маніпуляції, тиск, влада — як ми це відчуваємо в комунікації? 
 — Складні розмови: як уникнути маніпуляцій? 
 — Емоції та почутття — як про це говорити? 
 — Чи завжди можливо і потрібно домовлятись?

Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. 
Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Майстер-клас відбувається у рамках нової Програми Громадського радіо — «Маніпулятори», спецпроекту про вплив на поведінку людини у різних сферах життя, від спілкування в родині, реклами і медіа до політики. 

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+