Слухати

Журналісти почали інформаційну кампанію на підтримку Нарімана Мемедемінова / Новини на Громадському радіо

Журналісти почали інформаційну кампанію на підтримку Нарімана Мемедемінова

05 квітня 2018 - 10:36
Журналісти заявляють про тиск на всіх громадських журналістів в Криму

23 березня 2018 року рішенням Київського районного суду був заарештований Наріман Мемедемінов за надуманими обвинуваченнями «заклики до тероризму».

Організатори відеозвернення на підтримку Нарімана Мемедемінова наголошують, що це тиск на всіх громадських журналістів у Криму та спроба нейтралізації всіх, хто сьогодні висвітлює незаконні арести та обшуки.

Нариман Мемедеминов в Крыму пострадал именно из-за своей журналистской деятельности, — репортер

Ініціаторка акції журналістка Олександра Єфіменко говорить про те, що для всіх стрімерів, активістів і громадянських журналістів у Криму зараз дуже важлива реакція колег, оскільки Нариману Мемедедімінову за його діяльність по висвітленню подій в Криму загрожує термін від 5 до 7 років аресту.

Акція на підтримку затриманого в Криму активіста і журналіста Нарімана Мемедемінова

До відеозвернення долучилися Андрій Куликов, співзасновник та Голова Правління «Громадське радіо», Олег Панюта, ведучий телеканалу «Україна», Олена Бадюк, ведуча телеканалу ТРК «Чорноморська», Осман Пашаєв, продюсер UA:Крим, Лідія Полянська, ведуча Радіо Meydan.FM, Володимир Мжельський, шеф-редактор «5-канал», Ганна Юксель, радіо «Hayat», Айдер Муждабаєв, заступник генерального директора канала «ATR», Соня Сотник, ведуча Radio Rocks. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+