Слухати

Львівські лікарні зареєструвались у системі eHealth, - Супрун  / Новини на Громадському радіо

Львівські лікарні зареєструвались у системі eHealth, - Супрун

06 квітня 2018 - 10:42
Від 6 квітня у всіх лікарнях Львова люди можуть підписувати декларації із лікарями

У Львові медичні заклади міста підключились до електронної системи охорони здоров’я і починають підписувати із пацієнтами декларації.

Про це повідомила у Twitter в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун

Вона повідомила, що розмовляла із начальником управління охорони здоров‘я міста Львова Володимиром Зубом, який запевнив, що лікарні зареєструвались у системі eHealth.

Раніше повідомлялось, що Львів не готовий до підписання декларацій із сімейними лікарями, бо лікарні не підключились до системи eHealth. Тоді начальник управління охорони здоров‘я міста Львова Володимир Зуб пояснив, що причиною цього є відсутність докуметів, які би регламентували діяльність e-Health.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+