Слухати

На Евересті українка з групою людей встановила рекорд Гіннеса(ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

На Евересті українка з групою людей встановила рекорд Гіннеса(ФОТО, Відео)

06 квітня 2018 - 16:53
На висоті понад 5 тисяч метрів дівчина брала участь у занятті з фітнесу впродовж 30 хвилин

Українка Стелла Шабліовська разом із групою іноземців взяла участь у встановленні рекорду Гіннеса, займаючись фітнесом упродовж 30 хвилин на висоті 5,262  метрів гори Еверест. Заняття з фітнесу відбувалось у базовому таборі Евересту у Непалі.

Про це розповіла дівчина в коментарі Громадському радіо. За її словами, рекорд був встановлений 28 грудня 2017 року, однак був підтверджений комітетом Гіннеса лише у березні.

Умовою встановлення рекорду було проведення заняття з фітнесу впродовж 30 хвилин із силовими вправами та не менше, ніж із шістьма людьми.

seq_2018-03-10_workout.00_12_41_17.still018_01.22.31.png

Заняття із фітнесу на Евересті // Надано учасницею Стеллою Шабльовською
Заняття із фітнесу на Евересті
Надано учасницею Стеллою Шабліовською

Стелла розповідає, що їй запропонували взяти участь у встановленні рекорду випадково, коли вона підіймалась до базового табору Евересту зі сторони Непалу.

 «Лі Харт, який все це запланував і заздалегідь подавав заявку до комітету Гіннеса, є інструктором з фітнесу, у нього є свої компанії. За умовами Гіннеса, йому потрібно було знайти 6 людей, яких би він тренував на Евересті. Ну і ще кілька він знайшов дорогою до базового табору – серед них була і я», — розповіла Стелла Шабліовська.

Заняття записували на відеокамери та на пристрій, який фіксував, що вони дійсно знаходяться на висоті  5,262  метри, розповідає дівчина. За її словами, вважається, що рекордсменом є фітнес-тренер, новозеландець із Британії Лі Харт, який проводив заняття, а всі інші – учасники встановлення рекорду.

guinness-certificate.jpg

Сертифікат участі Стелли Шабльовської у встановленні рекорду  // Надано Громадському радіо власницею сертифікату
Сертифікат участі Стелли Шабліовської у встановленні рекорду
Надано Громадському радіо власницею сертифікату

Загалом у встановленні рекорду взяло участь 9-ро людей, включаючи тренера. Серед них була тільки одна представниця України, також були жителі Нової Зеландії, Канади та Великобританії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+