Слухати

На Закарпатті встановлять камеру, щоб спостерігати за цвітінням сакури онлайн / Новини на Громадському радіо

На Закарпатті встановлять камеру, щоб спостерігати за цвітінням сакури онлайн

06 квітня 2018 - 15:12
Через похолодання масове цвітіння сакури очікують у травні, але щоб спрогнозувати точно — встановлюють камеру для спостереження

На Закарпатті у місті Мукачево планують встановити камеру біля сакури, щоб спостерігати за її цвітінням онлайн. Про це розповів в ефірі Громадського радіо керівник туристичного інфоцентру міста Мукачево Максим Адаменко.

«Ми у вівторок встановлюємо камеру біля однієї з найкращих сакур міста і можна буде онлайн на сторінці сайту спостерігати, в якому стані знаходяться сакури в Мукачеві», — розповів Адаменко. 

Наразі в Мукачево зацвіла тільки одна сакура, яка часто цвіте аномально. За словами Адаменко, цього року масове цвітіння сакури слід чекати у травні.

«В цьому році воно, мабуть, трошки зміститься до травня через похолодання. Але якраз тому запускаємо спостерігання за сакурами, щоб спостерігати їхнє цвітіння», — розповів керівник інфоцентру.

Минулого року цвітіння сакури припало на середину квітня –  із 15 по 20 квітня.

За словами Адаменка, в Мукачеві на вулиці Ужгородській знаходиться найдовша алея із сакурами в Закарпатті, яка має близько 1300 метрів довжини.

Як повідомлялось раніше, в Мукачеві цієї весни вперше розцвіло дерево сакури. У місті зноходиться понад тисячу таких дерев. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+