Слухати

Amazon і Warner Brothers створять серіал за мотивами «Володаря перснів» / Новини на Громадському радіо

Amazon і Warner Brothers створять серіал за мотивами «Володаря перснів»

07 квітня 2018 - 13:42
Сюжетна лінія розповість про події, що розгорнулися до першої частини трилогії «Братства персня»

Американська компанія Amazon створить серіал за мотивами книг Джона Р. Р. Толкієна «Володар перснів». Про це повідомив засновник Amazon Джефф Безос в своєму Instagram і сама компанія.

Серіал знімуть у співпраці з Tolkien Estate і Trust, компанія, яка керує майном письменника, видавництвом HarperCollins і New Line Cinemа.

Сюжетна лінія розповість про події, що розгорнулися до першої частини трилогії «Братства персня». Серіал буде доступний користувачам стрімінгового сервісу Amazon Prime Video, який працює у більш ніж 200 країнах. 

Фільми «Володар перснів» зняли у 2001-2003 роках. Першою частиною трилогії було «Братство персня», пізніше у прокат вийшли «Дві вежі» і «Повернення короля». За 10 років вийшла хронологічна передісторія — «Хоббіт»: «Несподівана подорож», «Пустка Смауга» і «Битва п’яти воїнств».У світовому прокаті кінотрилогія «Володар перснів» зібрала близько $ 6 мільярдів доларів. Фільми трилогії отримали 17 «Оскарів». Останній фільм з серії ( «Повернення короля») отримав 11 «Оскарів» — всі, на які був номінований. Це рекорд за кількістю нагород Американської кіноакадемії для одного фільму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+