Слухати

Україна спростила режим перетину лінії розмежування на Великодні свята / Новини на Громадському радіо

Україна спростила режим перетину лінії розмежування на Великодні свята

07 квітня 2018 - 13:03
Упродовж трьох днів режим перетину спрожено для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення

Україна спростила режим перетину лінії розмежування на період Великодніх свят для мешканців визначених населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

Стосується це населених пунктів, де це дозволяє оперативна обстановка, інформують в прес-центрі штабу АТО.

Режим  перетину лінії розмежування спрощено на 72 години, починаючи з 8.00 7 квітня 2018 року. 

«Таким чином, жителі прифронтових селищ можуть у спрощеному режимі перетинати умовну лінію розмежування, аби потрапити до рідних чи близьких, які проживають на непідконтрольній Україні території. Цей крок командуванням антитерористичної операції зроблено на зустріч людям, враховуючи їх нагальні потреби під час Великодніх свят», — йдеться у повідомленні.

Після цього періоду перетин лінії розмежування здійснюватиметься встановленим порядком, відповідно до вимог чинного законодавства України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+