Слухати

В Одесі пройшла масова великодня реконструкція (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Одесі пройшла масова великодня реконструкція (ФОТО)

07 квітня 2018 - 21:38
В події вперше приймали участь реконструктори з Чехії та Румунії

На центральній вулиці Одеси група ентузіастів показала останні часи життя Іісуса Христа, відтворивши описані в Євангеліє події. Близько 300 акторів продемонстрували сцени за участю біблейських Варавви, Понтія Пілата, Ірода, Іуди та пройшли так званою «дорогою скорботи» Христа.

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо.

Як пояснив один з організаторів Денис Сердиченко, мета заходу носить освітньо-просвітницький характер. «Пасхальна реконструкція» – унікальна подія для міста і країни в цілому, так як дає можливість ще раз задуматися над справжнім значенням Пасхи, над духовним наповненням людини в сучасному світі, а також побачити все на власні очі», – вважає Денис Сердиченко.

Цього разу реконструкція сягнула міжнародного рівня. До Одеси приїхало близько 70 реконструкторів з Румунії та Чехії. «Ми, здебільшого, відтворюємо історичні події, — розповів кореспонденту Громадського радіо один з румунських гостей Грегор. – Тут, як ми бачимо, основний наголос зроблений, все ж таки, на релігійній тематиці. Але, все одно, нам було цікаво прийняти участь у цій події та познайомитись з новими цікавими людьми», – підсумував реконструктор. 

Зазначимо, під час першої реконструкції у 2011 році актора, що виконував роль Іісуса справді підвішували на хресті. Але це викликало обурення серед православної церкви Московського патріархату. Тому останні роки дія закінчується на підступах до «Голгофи» - подіуму, звідки лунають пісні християнської тематики. На центральній вулиці міста «Пасхальна реконструкція» проходить другий рік поспіль.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+