Слухати

Держдепартамент звинувачує Росію у можливій хімічній атаці в Сирії / Новини на Громадському радіо

Держдепартамент звинувачує Росію у можливій хімічній атаці в Сирії

08 квітня 2018 - 08:13
За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, 7 квітня урядові війська Башара Асада використали хімічну зброю у Східній Гуті

Держдепартамент заявив про те, що вони уважно стежать за повідомленнями про можливе використання сирійськими урядовими військами хімічної зброї проти мирних жителів в Сирії. Відповідати, якщо такий вид зброї справді використали, за це має Росія, вважають у Держдепі. Про це з посиланням на повідомлення Держдепу пише Reuters.

Заява вийшла після того, як сирійські повстанці звинуватили урядові війська Башара Асада у використанні хімічної зброї 7 квітня в районі міста Дума, що у Східній Гуті. 

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини у той же день додав, що в Думі від «задухи і диму від бомб, скинутих урядовими силами», загинули 11 людей. Загалом труднощі з диханням, як відзначали правозахисники, в місті відчували 70 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+