Слухати

Угорці в Україні голосують на трьох дільницях, відкритих для парламентських виборів(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Угорці в Україні голосують на трьох дільницях, відкритих для парламентських виборів(ФОТО)

08 квітня 2018 - 17:36
Сьогодні в Угорщині почалися парламентські вибори

На території України громадяни з угорськими паспортами можуть проголосувати на парламентських Угорщини на трьох дільницях.

Про це повідомляє закарпатське видання Мукачево.нет.

Для цього відкриті три дільниці у консульствах Угорщини на Закарпатті в Берегові та Ужгороді, а також у посольстві Угорщини в Києві.

Видання опублікувало фотографії консульської установи у закарпатському місті Берегово. Станом на 13 годину біля дипустанови перебувало кілька десятків людей.  

p_314 955_1_slidertop2.jpg

Парламентські вибори Угорщини // Мукачево.нет
Парламентські вибори Угорщини
Мукачево.нет

Як повідомлялось, сьогодні, 8 квітня, в Угорщині відбуваються парламентські вибори. У виборах беруть участь шість партій: партія прем’єр-міністра країни Віктора Орбана «Фідес», партія «Йоббік», Угорська соціалістична партія, «Політика може бути іншою», «Разом», партія «Демократична коаліція».

Попередні парламентські вибори відбулися в Угорщині у квітні 2014 року. Перемогу на них здобула партія прем’єр-міністра країни Віктора Орбана «Фідес», яка отримала 133 місць зі 199.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+