Слухати

В Україні продовжиться підніматись рівень води у водоймах, - ДСНС / Новини на Громадському радіо

В Україні продовжиться підніматись рівень води у водоймах, - ДСНС

08 квітня 2018 - 16:38
Синоптики попереджають про утримання небезпечного рівню води у Вилково на Одещині

В Україні на водоймах зберігається тенденція до підвищення рівню води. Про це інформують у Держслужбі із надзвичайних ситуацій із посиланням на дані УкрГідрометцентру.

Як повідомляється, 8 -10 квiтня підйом рівнів води становитиме:

  • на рiчках басейнів Прип’яті, середніх та нижніх течіях Сули, Псла, Ворскли — 0,1- 0,5 м з виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська обл.), досягненням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд (у Ратнiвському, Старовижівському, Любешівському, Маневицькому р-нах Волинської обл.);
  • на річках басейну Десни, Сіверського Дінця — 0,4 — 1,2 м з виходом води на заплаву Десни (в районі м.Новгород Сіверський) і малих річок у Чернігівській, Сумській областях та подальшим її затопленням на р.Убідь, р.Снов: подальший перелив води через дороги місцевого значення, оточення водою понижених населених пунктів у Чернігівському районі (Чернігівської обл.); досягненням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд та населених пунктів у Новопсковському районі Луганської області;
  • на Верхньому Дніпрі (у Чернігівської обл.) — 0,2-0,4 м з початковим виходом води на заплаву без негативних наслідків.

Синоптики попереджають про підйом утримання небезпечного рівня води у Дунаї. Зокрема 9-10 квітня під впливом нагонного вітру в умовах проходження хвилі весняної повені, на українській ділянці Дунаю у Вилковому на Одещині очікується утримання небезпечних рівнів води 165-175 см. Крім того, є небезпека підтоплення понижених незаселених територій міста.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+