Слухати

Чоловік, що допомагав бойовикам та переховувався чотири роки, здався поліції Донеччини / Новини на Громадському радіо

Чоловік, що допомагав бойовикам та переховувався чотири роки, здався поліції Донеччини

09 квітня 2018 - 15:37
У 2014 році чоловік чергував на блокпосту і перевіряв документи та автівки

Під час великодніх свят у Бахмутському районі Донецької області колишній посібник бойовиків здався правоохоронцям, повідомляє поліція Донеччини.

Чоловік розповів, що у 2014 році він чергував на блокпосту поблизу Григоріївки. Без зброї та у цивільному одязі він перевіряв автомобілі, багаж та документи. Під час окупації чоловік здійснював пропускний режим на блокпосту, а потім чотири роки, приховував цей факт. Але зараз скористався шансом звільнення від відповідальності, передбаченим законодавством.

Пізніше він втік до Росії та переховувався в інших регіонах України впродовж чотирьох років. 

Нагадаємо, згідно з частиною шостою статті 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала в складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про існування формування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування, звільняється від кримінальної відповідальності.

Наразі чоловік, котрий здався поліції, дає свідчення та співпрацює зі слідчими. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+