Слухати

Компанія Дерипаски заявила про можливий технічний дефолт через санкції / Новини на Громадському радіо

Компанія Дерипаски заявила про можливий технічний дефолт через санкції

09 квітня 2018 - 08:18
Після повідомлення про санкції акції компанії впали на 41%

Компанія UC Rusal Олега Дерипаски опубілкувала  повідомлення на Гонконгській фондовій біржі, у якому йдеться про те, що компанія може оголосити технічний дефолт через введені проти неї санкцій. Після повідомлення про санкції акції компанії впали на 41%.

«Компанія вважає, що санкції OFAC (Управління з контролю над іноземними активами Мінфіну США прим. ред.)) можуть привести до технічних дефолтів через певні кредитні зобов’язання групи, і зараз компанія оцінює можливий вплив таких технічних дефолтів на її фінансове становище. Компанія підтримує всі кредитні та фінансові зобов’язання і має намір продовжити виконання своїх зобов’язань відповідно до правових і нормативних вимог», — йдеться в повідомленні.

6 квітня Мінфін США ввів санкції проти російських бізнесменів та чиновників. У список включені, зокрема, і бізнесмен Олег Дерипаска та його компанії «Базовий елемент», En + і агрохолдинг «Кубань». 

Повний список можна подивитись за посиланням

Читайте також: «Кремлівський список» — це м’яке попередженням від США, — політолог.

Нагадаємо, що до Кремівського списку увійшли 210 імен, з них 114 чиновників та 96 «олігархів». До спику росіян, щодо яких вводитимуться або посилюватимуть санкції увійшло керівництво російський адміністрації президента, Держдуми і Ради федерації, а також всі члени уряду на чолі з Дмитром Медведєвим, члени Ради безпеки, глави федеральних агентств, керівники найбільших російських підприємств. Проти деяких з них санкції вже діють.

29 січня Міністерство США представило Конгресу текст доповіді, а 30 січня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія не буде робити кроків у відповідь на «Кремлівський список» Мінфіну США

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+