Слухати

Поліція Індії врятувала понад 70 дітей-сиріт, що працювали в «нелюдських умовах» / Новини на Громадському радіо

Поліція Індії врятувала понад 70 дітей-сиріт, що працювали в «нелюдських умовах»

09 квітня 2018 - 21:28
Діти віком 8-14 років працюють у місті на 700 місцевих підприємствах з виготовлення дешевих ювелірних виробів

Індійська поліція врятувала понад 70 дітей-сиріт під час тривалих набігів на один з сільських місць виробництва дешевих ювелірних виробів (біжутерії, ред.), що продаються на ринках США, Великобританії та Європи. Про це повідомляє The Guardian.

Влада знайшла двох дітей, що блукали самі біля вокзалу в Джунаґадх, міста в західному штаті Ґуджарат. Діти розповіли поліції, що вони загубилися і проїхали поїздом сто кілометрів після того, як вийшли з майстерні.

Діти розповіли поліцейським, що працювали «день і ніч», збираючи біжутерію. Вони також розказали, що часто спали в одній кімнаті з десятком інших дітей і їх регулярно били.

«Їх утримували в нелюдських умовах і змушували виконувати геть не підходящу для дітей роботу»,— сказав Барам Мемена, заступник комісара поліції міста.

Наразі в місті Раджкот, звідки приїхали двоє сиріт, виявили 73 дитини віком від 8 до 14 років, на яких тримаються близько семиста підприємств з виготовлення біжутерії. 

Індійське законодавство забороняє наймати на роботу дітей віком до 14 років. Але, згідно з оцінками Міжнародної організації праці, в 2015 році в країні зареєстрували на ринку праці близько 5,7 мільйонів дітей-сиріт, а в сільськогосподарській промисловості — більше половини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+