Слухати

В Росії засудили поляка за продаж героїну у сухофруктах / Новини на Громадському радіо

В Росії засудили поляка за продаж героїну у сухофруктах

09 квітня 2018 - 13:03
Адам Мачьоровскі організував контрабанду афганського героїну в Росію через Іран

У Росії польського громадянина засудили за контрабанду героїну в сухофруктах. Про це йдеться на офіційному сайті Генеральної прокуратури РФ

Московський міський суд виніс обвинувальний вирок за статтями «контрабанда наркотичних речовин» та «незаконний збут наркотиків»  Адаму Мачьоровскі. Поляка засудили до 16 років позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму. 

За версією суду,  Мачьоровскі разом із другом організував контрабанду героїну в Росію з Афганістану через Іран. Спільник Мачьоровскі домовлявся з поставниками в Афганістані, а засуджений шукав продавців героїну в Росії. Для того, щоб приховати наркотик, Мачьоровскі обрав сухофрукти. Наприклад, у 2016 році він організував поставку 2 тисяч коробок вагою 13, 5 кілограмів сушеного винограду. 

Генеральна прокуратура РФ стверджує, що потенційний покупець повідомив про Мачьоровскі міліції. У лютому 2017 року з Афганістану транзитом через морський порт Ірану в Російську Федерацію прибув вантаж з сушеним виноградом, в якому був захований героїн. У березні 2017 року спільники на складі одного з московських холодокомбінатів організували збут отриманого героїну. Так їх затримала поліція. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+