Слухати

НАЗК перевірить декларації колишнього київського мера та двох суддів / Новини на Громадському радіо

НАЗК перевірить декларації колишнього київського мера та двох суддів

10 квітня 2018 - 10:21
На перевірку декларацій Олександра Омельченка та суддей Солом'янського суду Києва та Харківського апеляційного суду у НАЗК є два місяці

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірятиме декларації київського мера 1999-2006 років Олександра Омельченка та двох суддей. Рішення про про проведення повної перевірки електронних декларацій ще трьох осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки вони прийняли на своєму засіданні. Разом із цим було члени НАЗК продовжать строк повної перевірки декларацій ще 14-ти осіб.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

Олександр Омельченко, депутат Київської міської ради, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України, за 2016 рік;
Тарас Оксюта, суддя Солом’янського районного суду міста Києва, за 2015 рік, а також за 2016 рік;
Ольга Мінаєва, суддя Харківського апеляційного адміністративного суду, за 2016 рік.

Розпочаті перевірки декларацій триватимуть 60 календарних днів.

Нагадаємо, що рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити Національного агентства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+