Слухати

Росія наклала вето на проект резолюції США щодо розслідування хіматаки у Сирії / Новини на Громадському радіо

Росія наклала вето на проект резолюції США щодо розслідування хіматаки у Сирії

10 квітня 2018 - 22:53
Проект резолюції запропонували США після повідомлень про хіматаку у сирійській Східній Гуті

Росія наклала вето на проект резолюції США щодо заснування нового механізму розслідування хімічних атака у Сирії під час засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Про це повідомляє «РИА Новости».

За документ проголосували 12 членів Ради Безпеки, проти — Росія і Болівія, Китай утримався.

Читайте також: Хімічна атака у Сирії: як відреагувала міжнародна спільнота?

США сьогодні винесли на голосування проект резолюції про заснування нового механізму розслідування хімічних атак в Сирії. Йдеться про місію, яка замінить групу експертів ООН-ОЗХЗ з розслідування випадків застосування хімічної зброї в Сирії (СМР).

США пропонували розглянути пропозицію про розслідування повідомлень про хімічну атаку в сирійський Східній Гуті.

У сирійській Східній Гуті 7 квітня урядові війська Башара Асада, вірогідно, здійснили хімічну атаку. Дані про кількість загиблих різняться. BBC з посиланням на дані медиків і рятувальників заявляє про 70 загиблих. Водночас The Guardian повідомляє про 40 жертв. 

Уряд Сирії називає повідомлення про застосування хімічної зброї в Думі «сфабрикованими». Міноборони Росії, яка з 2015 року підтримує урядовий режим, також заперечує факт використання хімічної зброї. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+