Слухати

МОЗ працює над доступом до безкоштовної вакцини від кору для контактних дорослих / Новини на Громадському радіо

МОЗ працює над доступом до безкоштовної вакцини від кору для контактних дорослих

11 квітня 2018 - 14:23
Наразі за рахунок держави вакцинують лише дітей

МОЗ разом з Центром громадського здоров’я працює над дозволом використання державної вакцини для дорослих. Про це Громадському радіо розповів директор центру Володимир Курпіта.

«Зараз МОЗ спільно з центром вживає заходів щодо можливості використання вакцини, закупленої міністерством, для вакцинації контактних дорослих. Таке рішення має прийняти Кабмін», — сказав він. 

На сьогодні вакцину, закуплену державою, використовують лише для щеплення дітей. Дорослі повинні робити це за свій кошт.

У разі державного щеплення для дорослих, вакцинуватимуть людей, в колективі яких є хворі на кір, або тих, хто перебуває в сімейному вогнищі спалаху.

Нагадаємо, кір — інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. В Україні станом на початок року зареєстрували майже десять тисяч випадків захворювань. 

Читайте також: Загострення спалаху кору: на Львівщині зареєстрували 119 хворих, в Дніпровському аграрному університеті захворіли 23 студенти

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+