Слухати

Писати, як Курт Кобейн, Девід Бові та Джон Леннон: художник розробив шрифти за почерками легенд музики (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Писати, як Курт Кобейн, Девід Бові та Джон Леннон: художник розробив шрифти за почерками легенд музики (ФОТО)

11 квітня 2018 - 12:37
Франзуцький художник Ніколя Дам'єн вивчав листи та щоденникові записи музикантів

Графічний дизайнер Ніколя Дам’єн розробив шрифти на основі почерків Курта Кобейна, Девіда Бові, Джона Леннона, Леонарда Коена та Сержа Ґенсбурґа.

Щоб створити їх, Ніколя вивчив листи, замітки і щоденникові записи виконавців. На думку дизайнера, проект стане джерелом натхнення для молодих музикантів та поціновувачів творчості легендарних музикантів.

«Ці шрифти можуть розвинути творчу фантазію. Відчути себе Девідом Бові чи Кобейном можна лише в уяві, але в цьому і є сенс», — сказав Дам’єн.

Французький композитор, режисер, художник та актор Серж Ґенсбурґ, до речі, має українське коріння. Його матір — кримчанка, а тато — харків’янин. 

Шрифти доступні для латинської розкладки за посиланням.

kobeyn.jpg

Шрифт за почерком Курта Кобейна

bovi.jpg

Шрифт за почерком Девіда Бові

lennon.jpg

Шрифт за почерком Джона Леннона

koen.png

Шрифт за почерком Леонарда Коена

gensburg.png

Шрифт за почерком Сержа Ґенсбурґа

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+