Слухати

У 500 постраждалих при бомбардуванні в Сирії виявили симптоми отруєння хімічною речовиною, - ВООЗ / Новини на Громадському радіо

У 500 постраждалих при бомбардуванні в Сирії виявили симптоми отруєння хімічною речовиною, - ВООЗ

11 квітня 2018 - 13:12
Повітряний удар по місту Дума був завданий 7 квітня

Симптоми 500 пацієнтів, госпіталізованих після бомбардування в сирійському місті Дума, вказують на отруєння хімічною речовиною. Про це заявила Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) з посиланням на свої джерела в Сирії.

У повідомленні організації також наведені непідтверджені дані про загибель 70 осіб, які ховалися від бомбардування в підвалах.

У 43 з них було виявлені ознаки отруєння хімічною речовиною, передає ВООЗ.

Нагадаємо, повітряний удар по місту Дума був завданий 7 квітня.

За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, 7 квітня урядові війська Башара Асада використали хімічну зброю.

За різними оцінками, внаслідок хімічної атаки у сирійському місті Дума загинуло від 40 до 70 людей.

Представники США, Британії, Саудівської Аравії, а також Папа Римський засудили використання хімічної зброї. 

Уряд Сирії називає повідомлення про застосування хімічної зброї в Думі «сфабрикованими». Міноборони Росії, яка з 2015 року підтримує урядовий режим, також заперечує факт використання хімічної зброї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+