Слухати

В ботсаду ім. Фоміна розквітли магнолії (ФОТО)

11 квітня 2018 - 20:52
Кияни вже відвідують ботанічний сад, щоб сфотографувати квіти
В ботсаду ім. Фоміна розквітли магнолії (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Перші магнолії зацвіли в ботанічному саду імені Фоміна. Дерева почали розпускатися кілька днів тому, коли стовпчик термометра піднявся до позначки +15 градусів.

Традиційно магнолії починають розпускатися в квітні. Найактивніший період цвітіння магнолій — друга половина квітня, тоді розпускаються всі дерева.

Всього в ботанічному саду три сотні кущів магнолії. Тут зосереджена найбільша колекція цих дерев. З 240 видів у ботсаду росте 65.

Дерево отримало назву на честь французького ботаніка П’єра Маньоля в 1703 році. 

Магнолії належать до стародавніх квіткових рослин. Рід відокремився в ті часи, коли бджіл ще не було, тому квіти цих рослин пристосовані до запилення за допомогою жуків. Представники роду магнолії ростуть в Північній Америці та Східній Азії (Китай, Корея, Японія).

У Києві магнолії також ростуть на Пейзажній алеї. 

Ботанічний сад імені Фоміна є найстарішим у Києві, він був створений 1839 року. Площа саду складає більше 22 га.

Нагадаємо, у минулому році магнолії зацвіли 3 квітня. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+