Слухати

Військовим поставили 30 тис. зіпсованих сухпайків

11 квітня 2018 - 20:27
Ще 78 тонн продуктів для армії були визнані неякісними
Військовим поставили 30 тис. зіпсованих сухпайків / Новини на Громадському радіо

За результатами досліджень в січні-березні 78 тонн продуктів харчування для Збройних сил були визнані неякісними. Про це пишуть Українські Новини.

«За результатами проведення контрольних заходів та результатів лабораторних досліджень не допущено до забезпечення Збройних сил України майже 78 тонн неякісних або небезпечних харчових продуктів і більш 30 тисяч повсякденного набору сухих продуктів», - про це сказав начальник відділу безпеки харчових продуктів, здоров’я, благополуччя тварин та протиепізоотичної роботи Управління безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини Олександр Цвіліховський.

Всього було проведено за перший квартал майже 3 тис. досліджень зразків харчових продуктів, які призначені для військових. Для дослідження було відібрано 1 120 тонн зразків.

Нагадаємо, в Україні почалися масові перевірки якості продуктів. Держпродспоживслужба має намір до грудня домогтися зменшення фальсифікату в супермаркетах на 50%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+