Слухати

Загострення спалаху кору: на Львівщині зареєстрували 119 хворих, в Дніпровському аграрному університеті захворіли 23 студенти / Новини на Громадському радіо

Загострення спалаху кору: на Львівщині зареєстрували 119 хворих, в Дніпровському аграрному університеті захворіли 23 студенти

11 квітня 2018 - 14:11
За перші три місяці 2018 року в Україні захворіли майже десять тисяч людей

За минулий тиждень на Львівщині зареєстрували 119 хворих на кір, з них 49 дорослих. Спалах кору почався також і в Дніпровському аграрному університеті, тут захворіли 26 студентів. Про це Громадському радіо розповів директор Центру громадського здоров’я Володимир Курпіта.

Підвищення захворюваності на кір в Україні почалося навесні минулого року. Ситуація погіршилася у грудні. За перші три місяці 2018 року зареєстровано майже 10 тисяч хворих по усій Україні, третина з яких — дорослі.

На сьогодні у Дніпровському аграрному університету зафіксували 26 хворих студентів, також захворіли ще троє студентів Дніпровського національного університету. Станом на п’ятницю минулого тижня з перших вісімнадцяти хворих тринадцятеро не мали щеплення. Захворіли, як студенти, які мешкають у гуртожитках, так і ті, хто проживає вдома, але контактував з хворими. Більшість шпиталізовано. Серед захворілих також одна вагітна дівчина.

«Це ризик, оскільки кір може викликати передчасні пологи», — каже Володимир Курпіта.

Однак, за даними центру найбільший рівень захворюваності в західних областях України. Це, зокрема, області на кордоні з Румунією — Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька.

Також спостерігається суттєве підвищення захворюваності за останній тиждень у Львівській області119 хворих за тиждень, з них 49 дорослих.

У столиці за минулий тиждень захворіли 57 людей, з них 37 дорослих. Кількість дітей, що хворіють у Києві, не зростає, дорослі все ще знаходяться в зоні ризику.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+