Слухати

Український канал іномовлення почав тестову трансляцію на окуповану Луганщину / Новини на Громадському радіо

Український канал іномовлення почав тестову трансляцію на окуповану Луганщину

12 квітня 2018 - 13:18
Мовлення UA|TV ведеться з телевежі у Бахмутівці

Український телеканал іномовлення UA|TV у тестовому режимі почав мовити на окуповані території Луганської області. Про це повідомляє Міністерство інформаційної політики.

Трансляція ведеться з телевежі в Бахмутівці Луганської області. Канал мовить п’ятьма мовами: англійською, арабською, кримськотатарською та українською. Новини українською виходять о 12, 14 та 16 годині.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначив — це ще один крок до забезпечення повноцінного мовлення UA|TV на окуповані Крим та Донбас. 

Раніше UA|TV почав мовити у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донеччини – з телевеж у Чонгарі (Херсонська область) та Волновасі (Донецька область) відповідно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+