Слухати

Зберегти українську історію: рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо моніторингової місії в Криму / Новини на Громадському радіо

Зберегти українську історію: рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо моніторингової місії в Криму

12 квітня 2018 - 09:30
Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін

В ЮНЕСКО ухвалили рішення, яке фактично дозволяє розмістити моніторингову місію для спостереження за ситуацією в окупованому Росією Криму. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін

«Щойно виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила важливе рішення щодо Криму. Це фактично можливість для розміщення моніторингової місії і боротьби за освітні права, науку, охорону пам’яток культури в Криму, у тому числі Ханського палацу. Не дамо окупаційній владі розграбувати та знищити українське надбання!» - написав він.

Нагадаємо, 7 березня заступник міністра закордонних справ України, голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Сергій Кислиця і генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азулє обговорили перспективу запровадження прямого моніторингу ситуації з культурною та історичною спадщиною в результаті окупації Росією Криму.

Раніше, у лютому Україна передала ЮНЕСКО докладний аналіз проблем, спричинених російською окупацією Криму. Як зазначаютьна сайті постійного представництва України при ЮНЕСКО, з початку окупації півострова виконавчою радою ЮНЕСКО поспіль ухвалено вісім рішень «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)».

Рішення основані на ухваленій 27 березня 2014 року резолюції Генеральної асамблеї ООН 68/262 «Територіальна цілісність України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+