Слухати

Суд Москви постановив заблокувати Telegram / Новини на Громадському радіо

Суд Москви постановив заблокувати Telegram

13 квітня 2018 - 11:39
6 квітня Роскомнадзор подав позов про обмеження доступу до Telegram, а у месенджері заявили, що готові призупинити зв’язки з Росією

Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзора про блокування Telegram. Про це повідомляє РИА-Новости. Таку ж інформацію опублікувало інформагенство ТАСС

Засідання пройшло швидко. Презентація доказів тривала менше 30 хвилин, а усе засідання до 1 години. Представники ФСБ та Роскомнадзора заявили, що відмова месенджера передати ключі спецслужбі загрожує інтересам Росії та суспільства країни і може використовуватись терористами. 

Юристи Telegram на засідання не прийшли через те, що засновник Telegram Павло Дуров заборонив їм «легітимізувати відвертий фарс своєю присутністю». 

Обмеження доступу до Telegram діятиме в Росії поки месенджер не надасть ключі розшифровки повідомлень ФСБ. Рішення має вступити в силу одразу ж після оголошення рішення суддів. 

Рішення суду буде оскаржено, повідомив РБК керівник відділу інформації «Агори» Дмитро Колбасін.

За його словами, у «Агори» не було реальної можливості подати заперечення на позов і свої докази, тому що юристи компанії досі не бачили позову. «Це кричуще порушення права на захист. Ми розцінюємо поведінку московського суду як зневажливе ставлення до учасників судового процесу, що суперечить стандартам суддівської етики. Позиція Telegram незмінна — вимоги ФСБ надати доступ до особистої листуванні користувачів месенджера не відповідають Конституції і не засновані на законі. Крім того, ці вимоги технічно не можуть бути виконані. Вимога блокування необгрунтовано і незаконно », — заявив Колбасін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+