Слухати

Лондонська фондова біржа обрала нового директора / Новини на Громадському радіо

Лондонська фондова біржа обрала нового директора

13 квітня 2018 - 13:24
Річна зарплата Швіммера складатиме 775 тисяч фунтів стерлінгів

Лондонська фондова біржа обрала нового виконавчого директора Девіда Швіммера, — передає Sky News. 

Швіммер почне свою роботу з 1 серпня. У попередні роки виконував обов’язки голови координації ринкових структур та очільник відділу інвестиційного банкінгу в Goldman Sachs - одній з найбільших інвестиційних компаній у США та світі. 

Річна зарплата Швіммера складатиме 775 тисяч фунтів стерлінгів. Він може отримати бонуси на суму більш ніж удвічі більшу за базову ставку.

Попередній голова LSE Ксав’є Роле покинув цей пост в листопаді 2017 року. Тимчасово виконуючим обов’язки CEO був призначений Девід Уоррен, який тепер займе позицію головного фінансового директора.

Роле керував Лондонською фондовою біржею більше восьми років, за цей час капіталізація біржового оператора піднялась з 800 мільйонів до майже 14 мільярдів фунтів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+