Слухати

За два тижні подано понад 350 тисяч декларацій - Уляна Супрун про кампанію вибору сімейного лікаря / Новини на Громадському радіо

За два тижні подано понад 350 тисяч декларацій - Уляна Супрун про кампанію вибору сімейного лікаря

13 квітня 2018 - 11:46
Наразі у кампанії задіяно більше тисячі медичних закладів

За два тижні, протягом яких триває кампанія вибору сімейного лікаря, подано понад 350 тисяч декларацій. Про це повідомила Уляна Супрун на брифінгу 13 квітня, передає кореспондентка Громадського радіо.

За її словами, серед них - 15 тисяч лікарів першої ланки, з них 10 тисяч сімейних та 2,5 тисяч педіатрів. У Києві договори уклало 76,5 тисяч людей.

Супрун також зазначила, що складнощі виникли у Львові та Дніпрі — там кампанії запрацювали пізніше.

Топ-5 міст за кількістю підписаних декларацій — Київ, Харків, Мукачеве, Кривий Ріг та Вінниця.

«Це лише показники рівня підготовленості міст та закладів. Результати відносно населення оприлюднимо пізніше, коли все проаналізуємо», — додала Уляна Супрун.

Заступник мінстра охорони здоров’я Павло Ковтонюк пояснив також, що перехідна кампанія триватиме впродовж 2018-2019 років. Протягом цього часу можна буде ходити до лікаря та отримувати послуги без укладеної декларації.

«Немає такої проблеми, яка може пригальмувати реформу. Реформа навпаки розганяється», — зазначив Ковтонюк.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+