Слухати

Протиаварійні роботи в Поморянському замку не стосувалися стіни, що обвалилася, - підрядник / Новини на Громадському радіо

Протиаварійні роботи в Поморянському замку не стосувалися стіни, що обвалилася, - підрядник

14 квітня 2018 - 18:51
Минулого року компанія «Центр комплекс» отримала понад 8 млн гривень на проведення протиаварійних робіт у Поморянському замку. Другу частину робіт мали провести цього року

Роботи, які провели минулого року в Поморянському замку на Львівщині, не стосувалися стіни, що обвалилася 12 квітня. Про це Громадському радіо розповів директор підприємства «Центр комплекс» Олександр Хорощак.

«Це були першочергові протиаварійні роботи. Він (замок, — ред.) є в дуже тяжкому стані і дуже сильно зруйнований. Відповідно, треба було зробити першочерговий, бо він би вже взагалі не стояв», — сказав Хорощак.

Минулого року його компанія «Центр комплекс» виграла тендер на проведення протиаварійних робіт. Львівська облдержадміністрація видалила компанії на це 8,2 мільйона гривень.

За словами Хорощака, минулого року здійснили першу частину робіт.

«Взяли просто одну з частин ділянок і закріпили», — сказав він. За його словами, роботи проводилися на іншій ділянці замку, аварійну стіну тоді не чіпали.

Друга частина робіт мала відбутися згодом. За словами Хорощака, зараз Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації розробляє другу частину проекту. Після обвалення стіни він, імовірно, буде скоригований.

Нагадаємо, стіна Поморянського замку на Львівщині обвалилася ввечері 12 квітня 2018 року. Замок перебуває в аварійному стані.

Колективне підприємство «Центр комплекс» належить Львівській обласній асоціації інвалідів Всеукраїнській організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+