Слухати

СБУ виявила російське програмне забезпечення на одному з держпідприємств / Новини на Громадському радіо

СБУ виявила російське програмне забезпечення на одному з держпідприємств

14 квітня 2018 - 13:04
Небезпечне ПЗ закупив державний морський оператор

На Миколаївщині на одному з держпідприємств СБУ виявила небезпечне російське програмне забезпечення. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Російське ПЗ закупив державний морський оператор, що має стратегічне значення для економіки та безпеки України у сфері водного транспорту.

«Згідно з умовами договору російський виробник отримав можливість доступу через віддалене адміністрування до інформації та даних, використання яких могло порушити стале функціонування важливого інфраструктурного об’єкту. Наразі всі загрози безпечному судноплавству локалізовано», — ідеться у повідомленні.

Наразі використання російського ПЗ припинили та заблокували канали його зв’язку з із зовнішніми телекомунікаційними мережами. Його мають замінити на альтернативні програмні комплекси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+