Слухати

Том Сойєр FEST 2018: розважальна програма, тематична вистава та еко-ініціативи / Новини на Громадському радіо

Том Сойєр FEST 2018: розважальна програма, тематична вистава та еко-ініціативи

14 квітня 2018 - 09:29
Фестиваль відбуватиметься від 10 до 14 в суботу 14 квітня у Солом'янському ландшафтному парку

О 10 ранку в суботу 14 квітня у Києві в Солом’янському ландшафтному парку розпочнеться «Том Сойєр FEST 2018 ». Про міський фестиваль соціального мистецтва в ефірі Громадського радіо розповіли організаторка Сніжана Доброва та учасниця фестивалю і організаторка соціального руху «Особливі»  Вікторія Панасюк.

«Цей фестиваль — велика соціальна ініціатива, що покликана об’єднати українські міста та громади, сучасна еко-толока. Окрім Києва, сьогодні у фестивалі беруть участь 15 міст», — розповіла Сніжана Доброва.

Вона зазначила, що на фестивалі передбачена концертна програма та розважальні заходи для дітей. Команди-учасники фестивалю будуть фарбувати паркани, озеленяти територію та прибирати. Фестиваль відбуватиметься за підтримки Київської міської ради.

Окрім цього, благодійна театральна студія «Charity Bro» підготувала тематичну виставу «Том Соєр». Вхід на фестиваль безкоштовний.

До події долучився також соціальний проект «Особливі», направлений на соціалізацію і підвищення якості життя людей з особливим потребами. Вікторія Панасюк, організаторка руху та одна з учасниць фестивалю, розповіла, що київські парки загалом доступні для людей з особливим потребами, але там відбувається мало заходів, у яких можна було б взяти участь. Відтак щорічний «Том Сойєр FEST 2018» став однією з таких подій.

Окрім сьогоднішнього фестивалю, організатори анонсували також «Family Friendly Fest» у червні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+