Слухати

У Держприкордонслужбі пояснили, що означають поєднані з Інтерполом бази даних / Новини на Громадському радіо

У Держприкордонслужбі пояснили, що означають поєднані з Інтерполом бази даних

14 квітня 2018 - 22:49
Всього до баз Інтерполу підключено 160 українських пунктів пропуску

160 українських прикордонних пунктів пропуску підключені до баз даних Інтерполу, повідомили сьогодні у Держприкордонслужбі. Як уточнив Громадському радіо речник ДПСУ Олег Слободян, на українсько-російському кордоні з європейською базою пов’язані абсолютно всі комп’ютери прикордонників.

Завдяки поєднаним базам даних прикордонники можуть миттєво перевірити особу, яка перетинає кордон, та дізнатися, чи є вона в міжнародному розшуку.

«Тільки за 2016 рік таких спрацювань було понад 9,5 тисяч (на всіх пунктах пропуску в Україні, — ред.). Є серед цих осіб і багато злочинців високого гатунку, багато шахраїв високого рівня. Це ті, хто довго переховувався від правосуддя», — сказав Слободян.

Також він розповів, що пов’язувати українські та міжнародні бази даних почали в серпні 2016 року.

«Тоді перші наші автоматизовані робочі місця в аеропорту Бориспіль були підключені до баз даних Інтерполу. Причому це з’єднання відбувалося напряму, в чому є його унікальність. Комп’ютери наших інспекторів по всьому кордону напряму під’єднані до баз даних Інтерполу у Франції. Тому ми можемо за долі секунд отримувати інформацію з бази Інтерполу про тих чи інших осіб, які проходять по їхнім облікам», — сказав Слободян.

Читайте також: На кордоні з Угорщиною прикордонники затримали 6 мігрантів з В’єтнаму (ФОТО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+