Слухати

У Києві проходить V Фестиваль історичного кіно

14 квітня 2018 - 15:48
Цьогорічний фестиваль присвячений 100-річчю Української революції
У Києві проходить V Фестиваль історичного кіно / Новини на Громадському радіо

13-15 квітня у Київській фортеці проходить V Міжнародний фестиваль історичного кіно «ПОЗА ЧАСОМ». Головна тема цього річного фестивалі — 100-річчя української революції. Кінорежисер, сценарист та відеодизайнер Іван Канівець в ефірі Громадського радіо розповів, що у цьогорічній конкрусній програмі є історичні українські та іноземні документальні фільми, є також один ігровий фільм.

«Зазвичай серед іноземних стрічок у нас було найбільше фільмів з прибалтійських країн, а цього року буде декілька румунських документальних фільмів. Вони також присвячені важливим подіям, зокрема, історичним трансформаціям та відходу від комуністичного минулого», — розповів Іван Канівець.

Він пояснив, що сьогодні у кінематографі є три ключових історичних теми, з якими працюють режисери — це Перші та Другі визвольні змагання, а також нинішня війна з Росією. Всі ці теми охолені в рамках фестивалю.

Квитки на фестиваль можна придбати в Інтернеті на Concert.ua та на Karabas.com, або безпосередньо на місці. Квиток на один день показів коштує 50 грн.

Окрім кінопоказів, відбувся круглий стіл «Навіщо потрібно історичне кіно?» та презентація книги Івана Канівця «Елементи варіативності сюжетів в українському кінематографі». Також відбудеться круглий стіл «Українська революція в контексті історії Європи» і презентація тізеру нового документального проекту «Генерація волі».

Повну програму фестивалю можна переглянути за посиланням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+