Слухати

Через ремонтні роботи Громадське радіо частково не мовитиме на Луганщині / Новини на Громадському радіо

Через ремонтні роботи Громадське радіо частково не мовитиме на Луганщині

15 квітня 2018 - 08:59
Мовлення буде відсутнє в період із 16 по 30 квітня в будні дні орієнтовно з 8:00 до 17:00

Через проведення поточного ремонту металевої вежі в Лисинчанську Луганської області жителі регіону тимчасово не чутимуть ефірів Громадського радіо.

Як повідомляє адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, на час ремонту планують відключати радіомовні передавачі.

Мовлення буде відсутнє в період із 16 по 30 квітня в будні дні орієнтовно з 8:00 до 17:00. У вихідні дні відключень не передбачається.

Також не буде чути радіостанції «Наше радіо», «ФМ Галичина» та «Ретро ФМ».

Нагадаємо, що всі подкасти Громадського радіо доступні на нашому сайті. Також Громадське радіо можна слухати в додатку fizy — програмі для слухання онлайн-радіостанцій. Для абонентів lifeсell користування додатком безкоштовне.Для інших мобільних операторів — згідно умов оператора. 

Крім цього, відтепер слухачі та слухачки Громадського радіо можуть писати і телефонувати нам у студію, використовуючи мобільний додаток Viber. Слухаєте ефір Громадського радіо та маєте запитання до гостей? Почули цікаву інформацію та маєте власну думку? Пишіть нам під час прямоефірних програм в Viber +380 67 67 404 76. Найцікавіші коментарі та запитання ведучі зачитають в ефірі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+