Слухати

Швейцарська лабораторія не підтвердила, що Скрипалів отруїли хімікатом BZ / Новини на Громадському радіо

Швейцарська лабораторія не підтвердила, що Скрипалів отруїли хімікатом BZ

15 квітня 2018 - 11:53
Раніше Сергій Лавров, посилаючись на дані швейцарської лабораторії, заявляв, що Скрипалів отруїли саме газом BZ

Експерти з лабораторії у швейцарському місті Шпіц заявили, що не сумнівається у висновках їхніх британських колег з Портон-Дауна про отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії ядом класу «Новичок». Про це лабораторія написала у Твіттер. 

«Тільки ОЗХЗ (Організація із заборони хімічної зброї прим. ред.) може коментувати цю заяву. Але ми можемо повторити те, що говорили десять днів тому: у нас немає сумнівів, що Портон-Даун ідентифікувала «Новачок». <…> Їх стандарти роботи настільки високі, що у їхніх висновках немає сумнівів».

14 квітня голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Організація з заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в підсумках доповіді не врахувала висновки швейцарських експертів, які вивчили «справу Скрипаля». За його словами, експерти виявили ознаки того, що Скрипалів могли отруїти газом BZ, який є у США і Великої Британії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+