Слухати

Трамп назвав екс-директора ФБР «слимаком» / Новини на Громадському радіо

Трамп назвав екс-директора ФБР «слимаком»

15 квітня 2018 - 15:08
Президент США Дональд Трамп відреагував на публікацію уривків з книги колишнього директора ФБР Джеймса Комі

Президент США Дональд Трамп назвав екс-директора ФБР Джеймса Комі «слимаком» у своєму Твіттер. 

«Неймовірно. Джеймс Комі (директор Федерального бюро розслідувань США у 2013-2017 прим. ред.) заявляє, що опитування, за якими брехлива (Crooked) Гілларі перемагає, були фактором у (дурному )вирішенні скандалу навколо розслідування щодо пошти Гілларі. Іншими словами, він приймав рішення базуючись на тому, що, на його думку, вона мала виграти, а він хотів зберегти посаду. Мішок з лайном! (Slimeball).

Відповідей на питання, які з’являються після прочитання книги Комі немає, наприклад,  «чому він розповсюдив секретну інформацію (в’язниця)», «чому він брехав у Конгресі (в’язниця), чому Національний комітет Демократичної партії США відмовився віддавати сервери ФБР (чому вони їх просто не ЗАБРАЛИ), чому записки, чому Маккабе, 700 000 та більше?», — написав Дональд Трамп у Твіттер. 

Учора президент США Дональд Трамп різко відреагував на публікацію уривків з книги колишнього директора ФБР Джеймса Комі. Трамп назвав Комі «слабким і брехливим слимаком», який, «як показав час, був жахливим директором ФБР».

Книга Джеймса Комі «Вища ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство» (A Higher Loyalty. Truth, Lies, and Leadership) повинна надійти в продаж наступного тижня.

Комі був призначений на пост директора ФБР в 2013 році за поданням президента Барака Обами. В травні 2017 року Трамп звільнив його, назвавши «неефективним керівником». Противники глави держави пов’язували це з розслідуванням про втручання РФ у вибори в США і російські зв’язки оточення Трампа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+