Слухати

У 2017 році на безпеку засновника Facebook Цукерберга витратили 9 мільйонів доларів, - CNN / Новини на Громадському радіо

У 2017 році на безпеку засновника Facebook Цукерберга витратили 9 мільйонів доларів, - CNN

15 квітня 2018 - 08:26
Витрати на безпеку керівника компанії виросли на третину в порівнянні з 2016 роком

У 2017 році компанія Facebook витратила близько 9 мільйонів доларів на безпеку та ділові поїздки її засновника Марка Цукерберга. Про це повідомляє телеканал CNN.

Таким чином, витрати на безпеку керівника компанії виросли на третину в порівнянні з 2016 роком, коли ця сума становила 5,8 мільйонів. За інформацією телеканалу, з 2015 року витрати на безпеку і поїздки Цукерберга склали близько 20 мільйонів.

У Facebook підкреслили, що такі витрати обумовлені  «загрозами особистій безпеці» Цукерберга, які виникають через те, що він засновник, голова і генеральний директор компанії.

Нагадаємо, Facebook опинився в центрі скандалу через незаконне використання даних понад 87 мільйонів користувачів компанією Cambridge Analytica під час її роботи з передвиборчим штабом Дональда Трампа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+