Слухати

У минулому році 2 386 українців поскаржились на травми від рук поліцейських

15 квітня 2018 - 20:09
В Україні не має офіційного механізму фіксації слідів тортур
У минулому році 2 386 українців поскаржились на травми від рук поліцейських / Новини на Громадському радіо

За офіційними даними у 2017 році 2386 осіб звернулися за медичною допомогою через травми, завдані працівниками поліції. Такі дані дослідження «Неналежне поводження в діяльності Нацполіціі України: прояви, поширеність, причини» наводяться в статті ZN.UA.

Медики фіксують травми голови (30,12% з усіх видів травм), корпусу тіла, кінцівок, множинні травми.

«В країні немає офіційно затвердженого механізму фіксації слідів катувань (багато країн світу використовують для цього Стамбульський протокол). А медичні стандарти застаріли: до сих пір використовуються правила судово-медичного визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, розроблені в 1995 р», — наголошується в матеріалі.

Дослідження провів Експертний центр з прав людини у співпраці з Управлінням забезпечення прав людини Нацполіціі в рамках спільного проекту ЄС та РЄ «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+