Слухати

Аваков планує підписати меморандум із управлінням Мін’юсту США  / Новини на Громадському радіо

Аваков планує підписати меморандум із управлінням Мін’юсту США

16 квітня 2018 - 09:12
Арсен Аваков перебуває у США із робочим візитом

Міністр внутрішінх справ України Арсен Аваков планує підписати Меморандум про співпрацю між Національною поліцією України та Управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції.

Зазначається, що зараз міністр внутрішінх справ України Арсен Аваков та начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін перебувають у США із робочим візитом. 

Візит триватиме 5 днів. Заплановані зустрічі із представниками Державного департаменту США та Федерального бюро розслідувань.

За словами Арсена Авакова, візит також включатиме «політичні питання та ті, що стосуються діяльності МВС».

«Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас. По-друге, посилення співпраці із Федеральним бюро розслідувань у протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі», — зазначив Арсен Аваков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+