Слухати

Через санкції акції компанії Дерипаски UC Rusal впали до історичного мінімуму / Новини на Громадському радіо

Через санкції акції компанії Дерипаски UC Rusal впали до історичного мінімуму

16 квітня 2018 - 07:43
Під час торгів акції опустилися до найнижчої позиції з моменту виходу на IPO у 2010 році

Акції російської алюмінієвої компанії UC Rusal, що потрапила під американські санкції, опустилися до свого історичного мінімуму. Про це свідчать дані Гонконгської біржі.

Цінні папери UC Rusal стали дешевшими на більш ніж 16% до 1,62 гонконгського долара (21 американський цент). До 5 ранку акції компанії торгувалися на рівні 1,74 гонконгського долара. Під час торгів акції опустилися до найнижчої позиції з моменту виходу на IPO у 2010 році. Тоді акції UC Rusal коштували по 10,8 гонконгського долара.

Акції російської компанії дешевшають на тлі ракетного удару США, Франції і Великобританії по Сирії, а також обіцянок Вашингтона оголосити в понеділок про нові санкції проти Росії. Обмеження стосуватимуться компаній, що займаються поставками до Сирії, відзначала представник США при ООН Ніккі Хейлі.

6 квітня Мінфін США ввів санкції проти російських бізнесменів та чиновників. У список включені, зокрема, і бізнесмен Олег Дерипаска та його компанії «Базовий елемент», En + і агрохолдинг «Кубань». Після цього акції російських компаній та рубль почали падати.

9 квітня на Лондонській біржі перестали торгувати акціями компанії Дерипаски Ruslal, а на Гонконгській біржі менеджмент компанії заявив про можливий технічний дефолт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+