Слухати

Екс-директор ФБР назвав Трампа «морально непридатним» для президентства  / Новини на Громадському радіо

Екс-директор ФБР назвав Трампа «морально непридатним» для президентства

16 квітня 2018 - 08:14
Книга Джеймса Комі «Вища ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство» повинна надійти в продаж наступного тижня

Екс-директор ФБР Джеймс Комі заявив в ефірі каналу ABC, що Дональд Трамп «морально непридатний» для президентства та сказав, що він поводиться з жінками як «зі шматками мяса», передає ABC

Це було перше інтервю Комі після того, як Трамп звільнив його минулого року. Під час розмови він додав, що Трамп — це людина, «для якої правда не найвища цінність». 

«Я не вірю, що він психічно непридатний та на ранніх стадіях хвороби. Я думаю він не психічно, а морально непридатний бути президентом. Нашого президента мають поважати, він має притримуватись основних цінностей цієї країни. Найважливіше — це бути чесним. Цей президент не здатен робити так», — розповів Джеймс Комі. 

Республіканський національний комітет після цієї розмови опублікував заяву, у якій сказано, що «Найгіршою річчю в історії з неправомірними діями Комі є його готовність говорити щозавгодно для того, щоб продати книжки». 

Нагадаємо, що 15 квітня Дональд Трамп назвав Джеймса Комі «слимаком». 

14 квітня Трамп відреагував на публікацію уривків з книги колишнього директора ФБР Джеймса Комі. Трамп назвав Комі «слабким і брехливим слимаком», який, «як показав час, був жахливим директором ФБР».

Книга Джеймса Комі «Вища ступінь відданості. Правда, брехня і лідерство» (A Higher Loyalty. Truth, Lies, and Leadership) повинна надійти в продаж наступного тижня.

Комі був призначений на пост директора ФБР в 2013 році за поданням президента Барака Обами. В травні 2017 року Трамп звільнив його, назвавши «неефективним керівником». Противники глави держави пов’язували це з розслідуванням про втручання РФ у вибори в США і російські зв’язки оточення Трампа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+