Слухати

Газпром продовжує порушувати свої зобов’язання, - Нафтогаз / Новини на Громадському радіо

Газпром продовжує порушувати свої зобов'язання, - Нафтогаз

16 квітня 2018 - 10:33
Цим російська компанія ставить під загрозу забезпечення транзиту в Європу

Російська акціонерна компанія «Газпром» продовжує регулярно порушувати свої зобов’язання за контрактним тиску на вході в українську газотранспортну систему.

Про це йдеться у повідомленні «Нафтогазу» у Twitter. 

Як повідомляє «Нафтога»з, цим російська компанія ставить під загрозу забезпечення транзиту в Європу. 

«Незважаючи на таку поведінку Газпрому, українська компанія забезпечила весь транзит до Європи», — повідомляють у «Нафтогазі».

28 лютого стало відомо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу» щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту. 

Читайте також: Газпром відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, - Нафтогаз

Понад два роки «Газпром» не поставляв Україні газ до винесення рішення Стокгольмським судом. Дія контракту завершується наприкінці 2019 року.

За цим контрактом «Нафтогаз» зобов’язаний викуповувати у «Газпрому» від 4 до 5 млрд кубів газу щорічно, тому НАК і здійснив передоплату.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+