Слухати

На Одещині СБУ проведе антитерористичні навчання / Новини на Громадському радіо

На Одещині СБУ проведе антитерористичні навчання

16 квітня 2018 - 12:23
Навчання відбудуться 17-20 квітня на території півдня Одеської області

Служба безпеки україни вродовж 17-20 квітня проводитиме антитерористичні навчання на території півдня Одеської області.

Як повідомляють в управління СБУ Одещини, навчання пройдуть у населених пунктах Затока, Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке та прилеглі території.

Навчання проводитиме Антитерористичний центр при СБУ за участю підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції та Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Збройних сил України.

«Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають у районі проведення навчань, зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у населених пунктах спецназівців і військових та з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей. Також просимо дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і», — йдеться у повідомленні. 

СБУ наголошує, що усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+