Слухати

Нацакадемія почала навчати кандидатів на посаду прокурора / Новини на Громадському радіо

Нацакадемія почала навчати кандидатів на посаду прокурора

16 квітня 2018 - 12:40
У НАУП розпочали навчання 308 відібраних кандидатів

У Національній академії прокуратури України відкрилися навчання зі спеціальної підготови кандидатів на посаду прокурора.

Про це повідомила у Facebook прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган. 

За її словами, до резерву на заміщення вакантних посад прокурорів зараховано 308 людей, які протягом одного року проходитимуть спеціальну підготовку у НАПУ.

Як пише Сарган, навчання проходять з метою «отримання знань та навичок практичної діяльності на посаді прокурора, складання процесуальних документів, вивчення правил прокурорської етики».

За її словами, у результаті підготовки кандидати будуть скалдати іспит у вигляді анонімного тестування та практичного завдання.

Загалом до участі в анонімному тестуванні було допущено 593 кандидата, з яких на тестування з’явилося 492. В результаті до резерву на заміщення вакантних посад прокурорів було зараховано 308 осіб. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+